Aktualności

W przychodni honorujemy ubezpieczenie medyczne:
Medicover, COMPENSA, TU Zdrowie oraz PZU

Bezpłatne szczepienie przeciwko pneumokokom

Dzień Zdrowia Rodziny

KRIOLEZJA – nowa metoda leczenia bólu w Przychodni Bocheńskiej
Kriolezja jest zabiegiem, którego celem jest czasowe wyłączenie funkcji czuciowych wybranych struktur obwodowego układu nerwowego przy zastosowaniu niskich temperatur.

Kurs pierwsza pomoc u dzieci

Na czym polega projekt leki 75+?
Informacje na temat dostępu do bezpłatnych leków dla osób powyżej 75. roku życia.

Kazimierz Rajda o chorobie wrzodowej
Kolejny z serii artykułów doktora Kazimierza Rajdy w Gazecie Krakowskiej.

Jak poradzić sobie z przesileniem jesiennym
W dzisiejszym wydaniu Gazety Krakowskiej ukazał się artykuł na temat: „Jak poradzić sobie z przesileniem jesiennym” doktora Kazimierza Rajdy.

PROFILAKTYCZNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE
Zbliża się sezon grypowy, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa na profilaktyczne szczepienia ochronne przeciwko grypie.

BEZPŁATNE konsultacje „Nie daj się cukrzycy”
22 września Przychodnia Bocheńska zaprasza na bezpłatne badania w kierunku cukrzycy, w szczególności badanie glukozy we krwi (na czczo), pomiar masy ciała, ciśnienia krwi i ocenę czynników ryzyka cukrzycy. Osoby, u których stwierdzone zostanie podwyższone ryzyko zachorowania na cukrzyce otrzymają możliwość skorzystania z bezpłatnych porad lekarza diabetologa

PIERWSZA POMOC NIEMOWLĘTOM I DZIECIOM
Kurs skierowany jest do przyszłych rodziców, do rodziców i opiekunów, opiekunek, przedszkolanek i nauczycieli.
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i pozwalają uzyskać umiejętność udzielania pierwszej w stanach nagłych.

Kurs pierwszej pomocy
14. lipca w naszej przychodni w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, odbył się bezpłatny kurs pierwszej pomocy. Zajęcia poprowadziła Patrycja Psuj – Ratownik Medyczny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Bezpłatny pomiar glukozy we krwi
W ramach profilaktyki cukrzycy u dzieci i dorosłych, Przychodnia Bocheńska zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta Bochnia, na BEZPŁATNY pomiar GLUKOZY we KRWI.

BEZPŁATNE KONSULTACJE – PLECY NIE MUSZĄ BOLEĆ!
– Nadmierne napięcie mięśni pleców powodują przesunięcia kręgów i ucisk na rdzeń kręgowy, a w konsekwencji dolegliwości bólowe kręgosłupa. Można skutecznie leczyć ból pleców i zapobiegać chorobom kręgosłupa – przypominają specjaliści leczenia bólu w Przychodni Bocheńskiej. 7 czerwca lekarze: dr Marcin Kaźmierski oraz dr Bartosz Frączek, zapraszają na bezpłatne konsultacje dla osób cierpiących na bóle pleców w Przychodni Bocheńskiej w Bochni.

Bezpłatne konsultacje dermatologiczne w ramach akcji EUROMELALOMA
W naszej przychodni 16 maja odbędą się kolejne BEZPŁATNE konsultacje dermatologiczne tym razem w ramach akcji EUROMELALOMA, ogólnoeuropejskiej kampanii profilaktyki nowotworów skóry, której celem jest poszerzanie wiedzy na temat czerniaka.

GROŹNE KLESZCZE!
Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje 11 maja 2016 od godz. 15.30 osoby, które zostały ukąszone przez kleszcze i są zaniepokojone swoim stanem zdrowie.

PLECY NIE MUSZĄ BOLEĆ!
Tuż po świętach Przychodnia Bocheńska zaprasza na kolejną bezpłatną akcję profilaktyczną.Tym razem lekarze specjaliści udzielać będą bezpłatnych porad osobom cierpiącym na przewlekłe bóle pleców. Akcja odbędzie się 29 marca 2016 (wtorek) i wymaga wcześniejszej osobistej lub telefonicznej rejestracji.

Bezpłatne badania laboratoryjne
Zapraszamy na wiosenny przegląd zdrowia w Przychodni Bocheńskiej. Dla pacjentów zadeklarowanych i tych, którzy złożą deklarację do Przychodni Bocheńskiej (do lekarza pierwszego kontaktu) mamy kupony na bezpłatne badania krwi (OB, morfologia, profil lipidowy: cholesterol HDL czyli tzw. dobry cholesterol i LDL czyli tzw. zły cholesterol, trójglicerydy, glukoza). Wyniki badań można również bezpłatnie skonsultować z lekarzem internistą.

BADANIE ZNAMION SKÓRNYCH
Przychodnia Bocheńska zaprasza na bezpłatną akcję badania znamion skórnych, brodawek i blizn. Tylko wczesne wykrycie podejrzanych zmian skórnych pozwala na szybkie wykrycie i skuteczne leczenie jednego z najcięższych nowotworów – czerniaka.