BADANIE ZNAMION SKÓRNYCH

BEZPŁATNE
BADANIE ZNAMION SKÓRNYCH

Przychodnia Bocheńska zaprasza na bezpłatną akcję badania znamion skórnych, brodawek i blizn. Tylko wczesne wykrycie podejrzanych zmian skórnych pozwala na szybkie wykrycie i skuteczne leczenie jednego z najcięższych nowotworów – czerniaka.

Akcja odbędzie się 14 marca 2016r. od godz.15.00
w Przychodni Bocheńskiej, przy ul. Krakowskiej 27 w Bochni.

– Ocena zmian skórnych i ich ewentualne leczenie jest szczególnie ważne przed okresem letnim, kiedy odkryte części ciała są szczególnie narażone na promieniowanie słoneczne – przestrzega dr Marzena Dychus – Ludyga lekarz specjalista chorób skóry z Przychodni Bocheńskiej.

Dlatego działająca w placówce poradnia dermatologiczna zaprasza na bezpłatne porady w szczególności osoby posiadające znamiona barwnikowe, brodawki, blizny, naczyniaki i inne niepokojące zmiany na skórze. Zmiany ocenione zostaną przez lekarza specjalistę dermatologii z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego – dermatoskopu.

Poradnia dermatologiczna w Przychodni Bocheńskiej skupia uznanych lekarzy specjalistów dermatologii i dermatologii estetycznej. Dysponuje także nowoczesnym sprzętem, w tym m. in. aparatem do krioterapii czyli bezpiecznej metody usuwania zmian skórnych szczególnie brodawek, kurzajek, włókniaków, kłykcin kończystych przez ich mrożenie.

Rejestracja na akcje odbywa wyłącznie telefonicznie pod numerem
14 611 63 63