Bilans Moje Zdrowie

Program profilaktyczny „Moje Zdrowie” – zadbaj o swoje zdrowie po 20. roku życia

Jeśli masz ukończone 20 lat, to idealny moment, aby świadomie zadbać o swoje zdrowie. W naszej przychodni realizujemy bezpłatny program profilaktyczny „Moje Zdrowie”, którego celem jest wczesne wykrywanie czynników ryzyka oraz zapobieganie rozwojowi wielu chorób cywilizacyjnych.

Program „Moje Zdrowie” umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz przygotowanie Indywidualnego Planu Zdrowotnego, dopasowanego do potrzeb konkretnego pacjenta.

Co obejmuje program?

  • ocenę stanu zdrowia i stylu życia,
  • identyfikację czynników ryzyka chorób,
  • bezpłatny pakiet badań profilaktycznych,
  • Indywidualny Plan Zdrowotny opracowany na podstawie wyników badań.

Jak skorzystać z programu?

  1. Wypełnij ankietę zdrowotną – za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP) lub aplikacji mojeIKP.
  2. Wykonaj zalecane badania diagnostyczne – bez ponoszenia kosztów.
  3. Podczas wizyty podsumowującej omówisz wyniki z lekarzem i otrzymasz indywidualne zalecenia dotyczące dalszej profilaktyki lub leczenia.

Dlaczego warto?

Regularna profilaktyka pozwala wykryć nieprawidłowości na wczesnym etapie, zanim pojawią się objawy choroby. To realna szansa na zachowanie dobrego zdrowia, lepsze samopoczucie i szybką reakcję w razie potrzeby.

Nie odkładaj troski o zdrowie na później – skorzystaj z programu „Moje Zdrowie” w naszej przychodni już teraz.

Podobne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności