BEZPŁATNE KONSULTACJE – PLECY NIE MUSZĄ BOLEĆ!

BEZPŁATNE KONSULTACJE
PLECY NIE MUSZĄ BOLEĆ!

– Nadmierne napięcie mięśni pleców powodują przesunięcia kręgów i ucisk na rdzeń kręgowy, a w konsekwencji dolegliwości bólowe kręgosłupa. Można skutecznie leczyć ból pleców i zapobiegać chorobom kręgosłupa – przypominają specjaliści leczenia bólu w Przychodni Bocheńskiej. 7 czerwca lekarze: dr Marcin Kaźmierski oraz dr Bartosz Frączek, zapraszają na bezpłatne konsultacje dla osób cierpiących na bóle pleców w Przychodni Bocheńskiej w Bochni.

 

Bezpłatne konsultacje odbędą się
7 czerwca 2016 (wtorek) od godz. 10.00
w Przychodni Bocheńskiej, przy ul. Krakowskiej 27 w Bochni i wymagają wcześniejszej osobistej lub telefonicznej rejestracji.

 

Działająca w Przychodni Bocheńskiej Poradnia Leczenia Bólu zajmuje się leczeniem bólu, w tym dolegliwości bólowych okolicy lędźwiowej, szyi i karku, a także bólu głowy.
– Bóle mechaniczne pochodzące z narządu ruchu mogą pojawić się w każdym wieku i być związane z wykonywaniem różnych czynności, nieprawidłowej postawy ciała czy zmian w fizjologii jak np. w ciąży czy okresie połogu.

Specjalizujemy się w leczeniu bólu kręgosłupa oraz stawów: barkowych, łokciowych, nadgarstków, biodrowych, kolanowych, skokowych. W celu poprawy efektów leczenia stosujemy połączenie kilku metod terapeutycznych: indywidualnie dobrane ćwiczenia terapeutyczne, farmakoterapię, precyzyjne iniekcje dokręgosłupowe i dostawowe – mówi dr Bartosz Frączek, asystent w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, lekarz medycyny bólu, przyjmujący w Poradni Leczenia Bólu w Przychodni Bocheńskiej.

 

Rejestracja na bezpłatną akcję profilaktyki bólów pleców odbywa się osobiście w Przychodni Bocheńskiej lub też telefonicznie pod numerem telefonu 14 611 63 63