GROŹNE KLESZCZE!

Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje 11 maja 2016 od godz. 15.30 osoby, które zostały ukąszone przez kleszcze i są zaniepokojone swoim stanem zdrowie.

– Nawet kilka lat po ukąszeniu przez kleszcze mogą wystąpić objawy boreliozy i jej groźnych powikłań – ostrzegają lekarze specjaliści chorób zakaźnych.

Przychodnia Bocheńska zaprasza na bezpłatne porady osób, które zostały ukąszone przez kleszcze i są zaniepokojone swoim stanem zdrowia.

Konsultacje odbędą się w środę 11 maja w Przychodni Bocheńskiej przy ul. Krakowskiej 27 w Bochni.
– Problem chorób odkleszczowych to narastający i często bagatelizowany problem zdrowotny w Polsce – mówi dr Katarzyna Stażyk specjalista chorób zakaźnych z Przychodni Bocheńskiej, starszy asystent w Klinice Chorób Zakaźnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Wraz ze zmianami klimatu można obserwować coraz większą liczbę kleszczy w naszych lasach, ogrodach, łąkach. Pierwsze ukąszenia w tym sezonie letnim pojawiły się już w czasie trwania ostatniej majówki.

Dlatego lekarze zapraszają wszystkich zaniepokojonych swoim stanem zdrowia, którzy nawet kilkanaście lat temu zostali ukąszenie przez kleszcze.

Konsultacja lekarzy specjalistów w zakresie chorób zakaźnych z pewnością pozwoli na określenie czynników ryzyka chorób odkleszczowych i rozpoczęcie właściwego leczenia.

Akcja odbędzie się 11 maja od godz.15.30 w Przychodni Bocheńskiej. Konsultacje lekarskie są bezpłatne wymagają jednak osobistego lub telefonicznego zgłoszenia.

Zapisy: 14 611 63 63